Про нас

Місія

Мета нашої діяльності - надати споживачеві натуральний продукт найвищої якості й підняти культуру виробництва та переробки меду в Україні.

Виробництво

У 2017 році в Дніпропетровській області, с.Партизанське, був побудований сучасний технологічний завод по переробці та гомогенізації меду. Потужність підприємства становить 20 тонн на добу. Від самого початку на підприємстві була передбачена повна автоматизація всіх процесів і контроль якості на всіх ділянках виробничого циклу. Наше підприємство побудувало власну сучасну лабораторію для контролю якості продукту на різних етапах виробництва.

Продукт

Для отримання натурального якісного продукту на виході ми повинні переконатися, що приймаємо тільки натуральний мед високої якості. Саме тому ми дуже серйозно ставимося до роботи з нашими партнерами-пасічниками. Рішення про закупівлю приймається тільки після ретельного аналізу роботи пасічника. Цей аналіз включає в себе не тільки лабораторні дослідження, а й умови утримання бджіл, ветеринарні препарати, якими користуються наші партнери, умови зберігання меду і т.д. Пасічникам, які відповідають всім нашим вимогам і мають великі пасіки, ми пропонуємо довгострокові контракти на вигідних умовах.

Сертифікат

Наше виробництво було спроектовано і побудовано з урахуванням найжорсткіших вимог до якості і безпеки харчових продуктів. Стандарти якості на підприємстві повністю відповідають міжнародному стандарту ISO 22000. У лістопаді 2017 року наше підпріємство було сертифіковано. Сертифікаційний аудит проводила авторитетна німецька компанія TÜV SÜD.

Покупцеві

Пасічнику

Контакти

Виробництво

с.Партизанське
Вул. Заводська 25Ю
+38 050 353 54 54
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відділ закупівель

Пінчук Віталій
Керівник відділу
+38 095 915 04 13
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відділ продажу

Шишкевич Людмила
Керівник відділу
+38 095 270 62 25
sales@busybee.com.ua

:
:
:
:
СOPYRIGHT © BUSY BEE - ПРАЦЬОВИТА БДЖОЛА